www.sanayi.gov.tr
www.kosgeb.gov.tr
www.osbuk.org.tr
www.tobb.org.tr
www.dtm.gov.tr
www.gumruk.gov.tr
www.eticaret.gov.tr
www.musavirlikler.gov.tr
www.iskenderuntso.org.tr
   
   

Yazıcı Demir Çelik’ten Örnek Hareket : Çevreye Yapılan Yatırım 8 Milyon Dolar

İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Yazıcı Demir Çelik Fabrikaları yatırımlarına devam ederken, yetkililerin çevreye verdiği önem giderek artıyor.

Yazıcı Demir Çelik Fabrika Müdürlüğü görevine geldikten sonra çevre için kolları sıvayan Müdür Osman GÖZÜKARA çevreye çok önem verdiklerini ve 8 Milyon dolar yatırım yaptıklarını belirtti. Fabrikalarının bacalarından pis koku veya çevreye zarar verebilecek duman çıkmadığını belirten Fabrika Müdürü GÖZÜKARA gazetemize yaptığı açıklamalarda şu görüşlere yer verdi; “ Fabrikanın sahibi çalışanları yani bizleriz. Aşçısından şefine, müdüründen genel müdürüne kadar herkes bu fabrikanın sahibidir. Bu bakış açısıyla çalışmaktayız. Milli ekonomimize ve istihdama önem veriyoruz. Günlük 3000 Ton kapasite ile çalışan fabrikamızın ürünleri genellikle ihraç ediliyor.

Kriz ile ilgili bir sorumuza cevap veren Osman GÖZÜKARA, Ekonomik krize karşın mücadelelerinin devam ettiğini belirterek “ Biz yatırımlarımıza devam ediyoruz. Mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu vatan ayakta durdukça yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi. (Hatay’da Son Haber-20.05.209)

20.5.2009

 Lisanssız Elektrik Üretimi

                     o                     

LİSANSSIZ ÜRETİM

                     o                     

Lisanssız Elektrik Üretimine İlişkin Bağlantı Başvuru Bilgileri ve Ekleri

                     o                     

 
booked.net
 
Anasayfa  |  Firma Rehberi  |  Hizmetler  |  Duyurular  |  İletişim
Copyright ©2008 İskenderun Organize Sanayi Bölgesi - Tasarım: İskenderun Ajans Uygulama : İOSB - Ersin KİREMİTÇİ