www.sanayi.gov.tr
www.kosgeb.gov.tr
www.osbuk.org.tr
www.tobb.org.tr
www.dtm.gov.tr
www.gumruk.gov.tr
www.eticaret.gov.tr
www.musavirlikler.gov.tr
www.iskenderuntso.org.tr
   
   

İskenderun OSB Yönetiminden Bakan Taner Yıldız'a ziyaret

    İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı makamında ziyaret etti. İskenderun OSB Yönetimi Bakan Yıldız’a sorunlarını iletti.

    Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun OSB Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Kaya, Başkan yardımcısı Osman Gözükara ile OSB Müdürü Ahmet Dokgöz’ün katıldığı ziyarette Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, heyeti çok sıcak karşıladı.

    İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Kaya, Demir Çelik Sektöründe üretim maliyetlerinin çok yüksek seyrettiğini vurgulayarak üretim maliyeti girdilerinden doğalgaz ve elektrikte TEİAŞ’a ödenen Sistem Kullanım Bedelleri ile ilgili sorunları iletti.

    Sorunlarla çok yakından ilgilenen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Doğalgaz ile ilgili sorunları bildiğini konunun çözümü için çalıştıklarını, kendisine güvenilmesini ifade ederek TEİAŞ’a ödenmekte olan Sistem Kullanın Bedellerinin bölgelere göre değişiklik arz etmesinin bir hata olduğunu ve bu hatanın en kısa sürede düzeltileceğini söyledi.(Alıntı:www.iskenderun.org)

29.9.2009

 Lisanssız Elektrik Üretimi

                     o                     

LİSANSSIZ ÜRETİM

                     o                     

Lisanssız Elektrik Üretimine İlişkin Bağlantı Başvuru Bilgileri ve Ekleri

                     o                     

 
booked.net
 
Anasayfa  |  Firma Rehberi  |  Hizmetler  |  Duyurular  |  İletişim
Copyright ©2008 İskenderun Organize Sanayi Bölgesi - Tasarım: İskenderun Ajans Uygulama : İOSB - Ersin KİREMİTÇİ