www.sanayi.gov.tr
www.kosgeb.gov.tr
www.osbuk.org.tr
www.tobb.org.tr
www.dtm.gov.tr
www.gumruk.gov.tr
www.eticaret.gov.tr
www.musavirlikler.gov.tr
www.iskenderuntso.org.tr
   
   

Bölgemiz Sanayicilerinden AGM (Göksan) Otomotiv ve Asaş Filtrenin Sahibi Akmet GÖÇMEN Vefat etti.

AGM (Göksan) Otomotiv ve Asaş Filtre A.Ş. yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, hazin bir törenle son yolculuğuna uğurlandı. Fabrikada yapılan törende ‘canlarım’ dediği işçileri gözyaşına boğuldu.

 Geçirdiği ani kalp krizi sonucu İstanbul Amerikan Hastanesi’nde yaşama veda eden sanayici işadamı Asaş Filtre A.Ş. yönetim kurulu Başkanı ve İTSO Başkanvekili Ahmet Göçmen’in cenazesi öğle saatlerinde evine getirildi. Burada ruhuna atfen okunan Kur’an-ı Kerim’den sonra sahibi olduğu Asaş Filtre fabrikasına getirdi.

CANLARI GÖZYAŞINA BAĞULDU

        Yaşamı boyunca çalışanlarına işçi gözüyle bakmayan Göçmen’e işçileri babalarını kaybetmenin acısını yaşadı. Fabrikada düzenlenen törende tüm çalışanları cenazeyi ağıtlar ve gözyaşları eşliğinde karşıladı. Naşa yaklaşan yüzlerce çalışan gözyaşlarına hakim olamazken, ‘Baba nereye gidiyorsun?’ şeklinde ağıtlar yaktı.

 YÜZLERCE KİŞİ ARKASINDA SAF TUTTU

 Göçmen’in naşı daha sonra cenaze törenin düzenleneceği Kaptan Mehmet Paşa Camii’ne getirildi. Burada cenazeyi yüzlerce seveni karşıladı.

        İskenderun Kaymakamı A. İhsan Su, Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Başsavcı Mustafa Ercan, hakimler, savcılar, belde belediye başkanları, İTSO Başkanı Halil Şahin, OSB Başkanı Uğur Ateş, sanayici, işadamları, politikacılar, sevenleri, yakınları ve ailesi ile Asaşspor futbolcuları bu son yolculuğunda Göçmen’i yalnız bırakmadı.

        İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazında yüzlerce insan saf tuttu ve son görevini yaptı. Namazın ardından bir süre omuzlara alınan Göçmen’in naaşı, Fatihalar ve gözyaşları arasında cenaze aracına kondu.

        Cenaze töreni boyunca çocukları zeki ve Gökhan Göçmen’in acısını yine taziyeye gelen dostları tarafından dindirilmeye çalışıldı. Ayakta güçlükle durabilen Zeki ve Gökhan Göçmen kardeşleri dostları tarafından teselli edildi.

        Cenaze namazının ardından Ahmet Göçmen’in naşı Karaağaç Asri Mezarlığı’na getirilerek dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi. (iskenderun.org)

14.6.2011

 Lisanssız Elektrik Üretimi

                     o                     

LİSANSSIZ ÜRETİM

                     o                     

Lisanssız Elektrik Üretimine İlişkin Bağlantı Başvuru Bilgileri ve Ekleri

                     o                     

 
booked.net
 
Anasayfa  |  Firma Rehberi  |  Hizmetler  |  Duyurular  |  İletişim
Copyright ©2008 İskenderun Organize Sanayi Bölgesi - Tasarım: İskenderun Ajans Uygulama : İOSB - Ersin KİREMİTÇİ